Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

15 sposobów, aby być lepszym partnerem1. Rozmawiaj. Rozmawianie może wydawać się oczywiste, ale - wierzcie lub nie - jest jednym z najbardziej zaniedbywanych aspektów związku. Czasem jeden partner może nie mieć ochoty lub mogą być po prostu zbyt zmęczeni pod koniec dnia, aby porozmawiać, ale pamiętaj - rozmowa może być podsumowaniem twojego dnia i może prowadzić do innej, ciekawej dyskusji. Rozmawianie jest fundamentem każdego związku!

2. Słuchaj. Jeśli rozmawianie nie jest twoją mocną stroną, po prostu wysłuchaj, co ma do powiedzenia druga osoba. Być może potrzebuje zrzucić z siebie jakiś ciężar, albo zwyczajnie  się wygadać. W każdym wypadku słuchanie jest bardzo ważne, ponieważ pokazuje, że liczysz się z tym, co myśli twoja połowa.

3. Doceniaj. Mów często dziękuję . Pokazuj przy innych, jak bardzo ci na tej osobie zależy. Miłość to wspaniałe uczucie, zawsze więc upewnij się, że twój ukochany/twoja ukochana wie, że jesteś szczęśliwa mając go/ją w swoim życiu.

4. Dziel się. W przedszkolu nauczyliśmy się, że przyjaciele się dzielą, więc dlaczego nie dzielić się ze swoją drugą połową? Podziel się swoim lunchem, uczuciami, teoriami. Dzielenie się sprawia, że ludzie stają się sobie bliżsi.

5.Komplementuj. Nie zapominaj o komplementach - nie tylko w okresie zalotów. "Podoba mi się twój sweter", "Twoje włosy wyglądają dziś tak dobrze" i "Schudłaś?" to miłe komplementy. Wymyśl nowy każdego dnia - poprzez doszukiwanie się dobrych cech w swoim ukochanym/ukochanej, a zapomnisz o jego/jej wadach. Oraz sprawisz, że dzień tej drugiej osoby będzie lepszy!

6. Dawaj. Dawaj drobne prezenty tak często, jak tylko możesz. Nie musisz wydawać kroci, aby pokazać, że ci zależy - możesz nawet samodzielnie coś zrobić. Jeśli w sklepie widzisz coś, co przypomina ci o twoim kochaniu, kup to. Pamiętaj, że każdy uwielbia dostawać prezenty!

7. Bierz. Jeśli to tobie jest darowany prezent - bądź za niego wdzięczny...twoja połowa chce ci pokazać, że cię docenia, więc nie rujnuj tego momentu mówiąc, że nie musiał ! Powiedz "DZIĘKUJĘ" ,  przytul się i daj mu/jej buziaka. To sprawi, że ta chwila stanie się wyjątkowa.

8. Wspieraj. Nie zaprzeczaj temu, co mówi na forum, a kiedy masz inne zdanie po prostu się uśmiechnij i go/ją obejmij. Dodatkowo, jeśli twój chłopak lub dziewczyna szuka pracy, okaż wsparcie poprzez pomoc w szukaniu. Twoja połowa zaśługuje na szacunek, wspieraj ją bez względu na wszystko.

9. Broń jej/jego. Jeśli ktoś lub coś próbuje zaszkodzić twojej pokrewnej duszy, obroń ją/go. 

10. Bądź szczery/szczera. Nie kłam tylko po to, aby nie sprawić drugiej połowie przykrości. Jeśli coś ci przeszkadza, podziel się tym. Jeśli jesteś zły  na cały świat, powiedz jej/jemu dlaczego. Jeśli chcesz iśc na imprezę, po prostu to powiedz. Zobaczysz, że będziesz nie tylkos szczęśliwszy/szczęśliwsza, ale i twój związek na tym zyska, ponieważ komunikujesz swoje potrzeby.

11. Dbaj o wspólnie spędzony czas. Twój związek powinien być jedną z najważniejszych (jeśli nie najważniejszą) spraw w twoim życiu. Znajdź czas na wspólne oglądanie filmu lub spacer albo zjedzenie kolacji. Odwołaj inne plany czy spotkania, jeśli jest to niezbędne. Pomyśl - jak możecie być razem, jeśli nie spędzacie już razem czasu?

12. Spotykajcie się. Zbierajcie się w grupach, aby czasem w inny sposób spędzić razem czas. Zorganizuj kolację dla kilku par albo pozwól jej/mu na pójście osobno na spotkanie ze znajomymi. Mieszanie ludzi i utrzymywanie grupy tak zróżnicowanej jak to tylko możliwe, umieszcza graczy w nowym położeniu. Możesz w ten sposób odkryć część swojej ukochanej/swojego ukochanego, której nigdy wcześniej nie widziałaś, gdy byliście sami i być może sprawi to, że ponownie się w niej/nim zakochasz.

13. Ucz się. Czytaj o impresjonizmie, słuchaj nowej muzyki, poszukaj w internecie informacji na nowy temat. Będziesz miał więcej tematów do rozmów z ludźmi i z twoją połową i możesz odkryć coś nowego, co bardzo polubisz.

14. Troszcz się. Rozważ wzięcie czegoś, czym moglibyście zajmować się wspólnie: rybkę, psa, kota...cokolwiek chcecie. Czasami dzielenie się odpowiedzialnością może sprawić, że poczujecie się jak drużyna i jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

15. Śmiejcie się. Ponad wszystko się śmiejcie. Wspaniale jest razem się bawić, prawda? Opowiadajcie sobie dowcipy, łaskoczcie się, bawcie się w gry - dobrze się razem bawcie, a wasza miłość będzie trwała bardzo, bardzo długo.

Źródło:
http://www.wistv.com